Home Actueel OV-nieuws Dienstregeling 2017: meer ICE's Brussel - Frankfurt
Dienstregeling 2017: meer ICE's Brussel - Frankfurt

Goed nieuws voor de reizigers tussen Brussel, Keulen en Frankfurt: vanaf 11 december rijden er 6 i.p.v. 4 ICE's per dag, op vrijdag zelfs 7. Volgens Duitse bronnen gaan ze als volgt rijden (update 19 sept):

ICE Frankfurt - Köln - Brüssel
Fahrplan  2017     Neu     Neu   Neu  
    ICE18  ICE 214 ICE 16 ICE 16 ICE 210 ICE 14 ICE 12 ICE 10 
Frankfurt/Main Hbf  ab 6:29 8:16 10:29 10:16 12:29 14:29 16:29 18:29
Frankfurt Flughafen Fernbf ab 6:43 8:31 10:43 10:31 12:43 14:43 16:43 18:43
Limburg Süd ab   8:50   10:50        
Montabaur ab    9:01    11:01        
Siegburg/Bonn ab    9:21            19:22
Köln/Bonn Flughafen ab 7:28              
Köln Hbf an 7:39 9:39 11:32 11:32 13:32 15:33 17:33 19:39
Köln Hbf ab 7:43 9:43 11:43 11:43 13:43 15:42 17:43 19:43
Aachen Hbf an 8:16 10:16 12:16 12:16 14:16 16:16 18:16 20:16
Aachen Hbf ab 8:21 10:21 12:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:21
Liège-Guillemins an 8:44 10:44 12:44 12:44 14:44 16:44 18:44 20:44
Bruxelles-Nord an 9:26 11:26 13:26 13:26 15:26 17:26 19:26 21:26
Bruxelles-Midi an 9:35 11:35 13:35 13:35 15:35 17:35 19:35 21:35
Montag   X X X     X X X
Dienstag   X X X     X X X
Mittwoch   X X X     X X X
Donnerstag   X X X     X X X
Freitag   X X X   X X X X
Samstag   X X X     X   X
Sonntag     X   X X X X X

 

ICE Brüssel - Köln - Frankfurt
Fahrplan  2017     Neu   Neu     Neu  
    ICE 11  ICE 13 ICE 13 ICE 15 ICE 211 ICE 17 ICE 17 ICE 215  ICE 19
Bruxelles-Midi ab 6:25 8:24 8:25 10:25 12:25 14:25 14:25 16:16  18:25
Bruxelles-Nord ab 6:33   8:34 10:34 12:34 14:34 14:34 16:27  18:34
Liège-Guillemins ab 7:12 9:14 9:14 11:14 13:14 15:14 15:14 17:14  19:14
Aachen Hbf an 7:37 9:36 9:36 11:36 13:36 15:36 15:36 17:36  19:36
Aachen Hbf ab 7:40 9:39 9:39 11:39 13:39 15:39 15:39 17:39  19:39
Köln Hbf an 8:15 10:15 10:15 12:15 14:15 16:15 16:15 18:15  20:15
Köln Hbf ab 8:27 10:27 10:27 12:18 14:18 16:20 16:20 18:19  20:28
Köln/Bonn Flughafen an       12:29           
Siegburg/Bonn an             16:34     
Montabaur an             16:54     
Limburg-Süd an             17:05     
Frankfurt Flughafen Fernbf  an 9:16 11:16 11:16 13:16 15:16 17:09 17:26 19:09  21:16
Frankfurt/Main Hbf an 9:30 11:30 11:30 13:30 15:30 17:22 17:41 19:25  21:30
Montag   X X   X   X   X
Dienstag   X X   X   X   X
Mittwoch   X X   X   X   X
Donnerstag   X X   X   X   X
Freitag   X X   X X X   X
Samstag   X   X X     X    X
Sonntag       X X X   X  X  X

Fahrplan  2017     Neu   Neu     Neu  
    ICE 11  ICE 13 ICE 13 ICE 15 ICE 211 ICE 17 ICE 17 ICE 215 ICE 215 ICE 19
Bruxelles-Midi ab 6:25 8:16 8:25 10:25 12:25 14:25 14:25 16:16 16:25 18:25
Bruxelles-Nord ab 6:33   8:34 10:34 12:34 14:34 14:34 16:27 16:34 18:34
Liège-Guillemins ab 7:12 9:14 9:14 11:14 13:14 15:14 15:14 17:14 17:14 19:14
Aachen Hbf an 7:37 9:36 9:36 11:36 13:36 15:36 15:36 17:36 17:36 19:36
Aachen Hbf ab 7:40 9:39 9:39 11:39 13:39 15:39 15:39 17:39 17:39 19:39
Köln Hbf an 8:15 10:15 10:15 12:15 14:15 16:15 16:15 18:15 18:15 20:15
Köln Hbf ab 8:27 10:27 10:27 12:18 14:18 16:20 16:20 18:27 18:27 20:28
Köln/Bonn Flughafen an       12:29            
Siegburg/Bonn an             16:34      
Montabaur an             16:54      
Limburg-Süd an             17:05      
Frankfurt Flughafen Fernbf  an 9:16 11:16 11:16 13:16 15:16 17:09 17:26 19:16 19:16 21:16
Frankfurt/Main Hbf an 9:30 11:30 11:30 13:30 15:30 17:30 17:41 19:30 19:30 21:30
Montag   X X   X   X   X   X
Dienstag   X X   X   X   X   X
Mittwoch   X X   X   X   X   X
Donnerstag   X X   X   X   X   X
Freitag   X X   X x X   X   X
Samstag   X   X X     X     X
Sonntag       X X X   X   X X

* ICE 215 an Sonn- und Feiertagen Bruxelles-Midi ab 16:25, Bruxelles-Nord ab 16:34

Share/Save/Bookmark
Commentaar (0)add comment

Schrijf commentaar

security image
Schrijf de volgende tekens


busy
 

Lid worden

lidwordenvanbttb-met-tek

Inschrijven nieuwsbrief


Komende Activiteiten

Laatste reacties

 

ndm-lid-van

© TreinTramBus 2020 | Kortrijksesteenweg 304, 9000 Gent | T +32 (0)9 223 86 12