Home Actueel OV-nieuws Dienstregeling 2017: meer ICE's Brussel - Frankfurt
Dienstregeling 2017: meer ICE's Brussel - Frankfurt

Goed nieuws voor de reizigers tussen Brussel, Keulen en Frankfurt: vanaf 11 december rijden er 6 i.p.v. 4 ICE's per dag, op vrijdag zelfs 7. Volgens Duitse bronnen gaan ze als volgt rijden (update 19 sept):

ICE Frankfurt - Köln - Brüssel
Fahrplan  2017     Neu     Neu   Neu  
    ICE18  ICE 214 ICE 16 ICE 16 ICE 210 ICE 14 ICE 12 ICE 10 
Frankfurt/Main Hbf  ab 6:29 8:16 10:29 10:16 12:29 14:29 16:29 18:29
Frankfurt Flughafen Fernbf ab 6:43 8:31 10:43 10:31 12:43 14:43 16:43 18:43
Limburg Süd ab   8:50   10:50        
Montabaur ab    9:01    11:01        
Siegburg/Bonn ab    9:21            19:22
Köln/Bonn Flughafen ab 7:28              
Köln Hbf an 7:39 9:39 11:32 11:32 13:32 15:33 17:33 19:39
Köln Hbf ab 7:43 9:43 11:43 11:43 13:43 15:42 17:43 19:43
Aachen Hbf an 8:16 10:16 12:16 12:16 14:16 16:16 18:16 20:16
Aachen Hbf ab 8:21 10:21 12:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:21
Liège-Guillemins an 8:44 10:44 12:44 12:44 14:44 16:44 18:44 20:44
Bruxelles-Nord an 9:26 11:26 13:26 13:26 15:26 17:26 19:26 21:26
Bruxelles-Midi an 9:35 11:35 13:35 13:35 15:35 17:35 19:35 21:35
Montag   X X X     X X X
Dienstag   X X X     X X X
Mittwoch   X X X     X X X
Donnerstag   X X X     X X X
Freitag   X X X   X X X X
Samstag   X X X     X   X
Sonntag     X   X X X X X

 

ICE Brüssel - Köln - Frankfurt
Fahrplan  2017     Neu   Neu     Neu  
    ICE 11  ICE 13 ICE 13 ICE 15 ICE 211 ICE 17 ICE 17 ICE 215  ICE 19
Bruxelles-Midi ab 6:25 8:24 8:25 10:25 12:25 14:25 14:25 16:16  18:25
Bruxelles-Nord ab 6:33   8:34 10:34 12:34 14:34 14:34 16:27  18:34
Liège-Guillemins ab 7:12 9:14 9:14 11:14 13:14 15:14 15:14 17:14  19:14
Aachen Hbf an 7:37 9:36 9:36 11:36 13:36 15:36 15:36 17:36  19:36
Aachen Hbf ab 7:40 9:39 9:39 11:39 13:39 15:39 15:39 17:39  19:39
Köln Hbf an 8:15 10:15 10:15 12:15 14:15 16:15 16:15 18:15  20:15
Köln Hbf ab 8:27 10:27 10:27 12:18 14:18 16:20 16:20 18:19  20:28
Köln/Bonn Flughafen an       12:29           
Siegburg/Bonn an             16:34     
Montabaur an             16:54     
Limburg-Süd an             17:05     
Frankfurt Flughafen Fernbf  an 9:16 11:16 11:16 13:16 15:16 17:09 17:26 19:09  21:16
Frankfurt/Main Hbf an 9:30 11:30 11:30 13:30 15:30 17:22 17:41 19:25  21:30
Montag   X X   X   X   X
Dienstag   X X   X   X   X
Mittwoch   X X   X   X   X
Donnerstag   X X   X   X   X
Freitag   X X   X X X   X
Samstag   X   X X     X    X
Sonntag       X X X   X  X  X

Fahrplan  2017     Neu   Neu     Neu  
    ICE 11  ICE 13 ICE 13 ICE 15 ICE 211 ICE 17 ICE 17 ICE 215 ICE 215 ICE 19
Bruxelles-Midi ab 6:25 8:16 8:25 10:25 12:25 14:25 14:25 16:16 16:25 18:25
Bruxelles-Nord ab 6:33   8:34 10:34 12:34 14:34 14:34 16:27 16:34 18:34
Liège-Guillemins ab 7:12 9:14 9:14 11:14 13:14 15:14 15:14 17:14 17:14 19:14
Aachen Hbf an 7:37 9:36 9:36 11:36 13:36 15:36 15:36 17:36 17:36 19:36
Aachen Hbf ab 7:40 9:39 9:39 11:39 13:39 15:39 15:39 17:39 17:39 19:39
Köln Hbf an 8:15 10:15 10:15 12:15 14:15 16:15 16:15 18:15 18:15 20:15
Köln Hbf ab 8:27 10:27 10:27 12:18 14:18 16:20 16:20 18:27 18:27 20:28
Köln/Bonn Flughafen an       12:29            
Siegburg/Bonn an             16:34      
Montabaur an             16:54      
Limburg-Süd an             17:05      
Frankfurt Flughafen Fernbf  an 9:16 11:16 11:16 13:16 15:16 17:09 17:26 19:16 19:16 21:16
Frankfurt/Main Hbf an 9:30 11:30 11:30 13:30 15:30 17:30 17:41 19:30 19:30 21:30
Montag   X X   X   X   X   X
Dienstag   X X   X   X   X   X
Mittwoch   X X   X   X   X   X
Donnerstag   X X   X   X   X   X
Freitag   X X   X x X   X   X
Samstag   X   X X     X     X
Sonntag       X X X   X   X X

* ICE 215 an Sonn- und Feiertagen Bruxelles-Midi ab 16:25, Bruxelles-Nord ab 16:34

Share/Save/Bookmark
Commentaar (1)add comment

Stefaan said:

Niet luisteren, niet luisteren naar de wensen van de reizigers... het blijft!
Wat is men met meer ICE-treinen richting Duitsland als men ook dit jaar weer niet rechttrekt dat je weer met de eerste trein in het weekend van Lier met de eerste ICE-trein naar Duitsland kan.
Sinds de eerste trein in het weekend te Lier met enkele minuten verlaat is, komt deze aan op hetzelfde uur dat de trein naar Brussel vertrekt in Berchtem (5:45, geen aansluiting voorzien, je moet de stoptrein nemen en net te laat zijn voor de ICE).
 
vrijdag 23 september 2016 om 18:41
Stemmen: -2

Schrijf commentaar

security image
Schrijf de volgende tekens


busy
 

Lid worden

lidwordenvanbttb-met-tek

Inschrijven nieuwsbrief


Komende Activiteiten

EHBO-OV

helpDe trein, tram of bus nemen is niet altijd makkelijk! Waar vind je de dienstregelingen? Hoeveel kost een ticket? Hoe weet je dat je op de juiste trein, tram of bus zit? ... Surf naar www.ehbo-ov.be voor een duidelijk antwoord!

Laatste reacties

Met de steun van


thumb_logo_nl_groen

  ndm-lid-van

© TreinTramBus 2017 | Kortrijksesteenweg 304, 9000 Gent | T +32 (0)9 223 86 12