Geschreven door Grandsart Delphine
|
donderdag, 29 maart 2018 17:28 |
Veel complexe mobiliteitsproblemen zijn moeilijk alleen van bovenaf op te lossen. Het is essentieel om de gebruikers te betrekken bij het zoeken naar oplossingen. LaMA promoot co-creatie met burgers: zij beschikken immers over informatie die beleidsmakers en experts vaak over het hoofd zien. Met de Laboratoria Mobiele Alternatieven een laagdrempelige methodiek aanreiken om van deze manier van werken te proeven.
LaMA 2018 is officieel gestart op 1 maart! We gaan aan de slag met Beringen - Bornem - Deerlijk - Overijse - Kortenberg - Ternat en Tervuren.
TreinTramBus neemt de begeleiding van Deerlijk op. De schoolomgeving van de Kim, de Beuk, de Berk en de Sam vormen samen de projectzone voor LaMA Deerlijk.
Meer info vind je hier.

 |